Aktualności
Poniedziałek, 06 Wrzesień 2021 20:10

Drodzy Artyści,

Termin naszej wystawy w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie ku naszej radości, został przedłużony do 18 października 2021 roku. Dzięki temu wystawę można będzie zobaczyć jeszcze po wakacjach.

Pod koniec trwania wystawy planujemy zebranie naszego stowarzyszenia, miło byłoby się spotkać i mamy nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje planów.
W dniu spotkania można będzie odebrać prace i katalog towarzyszący naszym trzem wystawom. Wstępny termin  to 15 października, piątek, godz.12.00.
Tą wystawą kończymy cykl Pasteliści i planujemy kolejne wystawy na przyszły rok, o czym będziemy informować na bieżąco.

życzymy zdrowia i nieustającej weny twórczej

do zobaczenia
Bernadetta Stępień
wraz z Zarządem

 

 
Wtorek, 27 Lipiec 2021 21:30

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Drodzy Artyści

Pełnia lata, a my kontynuujemy cykl wystaw Pasteliści. Rozpoczęliśmy  w lutym tego roku w Galerii w Pałacu Vauxhall w Krzeszowicach, poprzez Galerię w Starej Prochowni w Warszawie  aż dotarliśmy do miejsca, od którego mieliśmy zacząć nasz pokaz pasteli czyli Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.
Zaczynamy 3.08.2021. Wspaniale prace będzie można zobaczyć w wyremontowanych wnętrzach Biblioteki. Zapraszamy zatem do oglądania, zachęcania znajomych, by odwiedzili to miejsce, w którym można będzie się delektować sztuką pasteli.
Pod koniec wystawy, mamy nadzieję na spotkanie finisażowe, planujemy również zebranie SPP. Będzie można zabrać prace i katalog towarzyszący naszemu cyklowi wystaw oraz porozmawiać  o planach. O dacie spotkania poinformujemy Was Drodzy Artyści jak najszybciej.
Przypominamy raz jeszcze o uregulowaniu składek za rok 2021.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Bernadetta Stępień
Wraz z Zarządem

 

Zaproszenie

 
Wtorek, 11 Maj 2021 19:11

 

Drodzy Artyści,

 

zapraszam serdecznie na wystawę Pasteliści do Warszawy do Starej Prochowni, pięknej galerii z tradycjami.
Jak się okazało, życie napisało scenariusz zgoła inny niż ten zaplanowany... pamiętacie drodzy Artyści, że w ubiegłym 2020 roku nasza wystawa miała gościć w Wojewódzkiej Bibliotece w Krakowie (nastąpi to jeszcze w tym roku) i Galerii w Trencinie na Słowacji. Niestety pandemia uniemożliwiła nam te prezentacje. Początek roku był jednak obiecujący, pokazaliśmy nasze pastele w Galerii w Pałacu Vauxhall w Krzeszowicach i teraz z radością wielką informuję, że zaprezentujemy się w Galerii Stara Prochownia w Warszawie.
Bardzo serdecznie zapraszamy wraz z Gospodarzami - Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej na wystawę, będzie otwarta dla publiczności od 10 maja (poniedziałek) do 27 maja (czwartek), a 15 maja (sobota) będzie otwarta też w czasie Nocy Muzeów. Zapraszamy do obejrzenia wystawy.


Bernadetta Stępień
wraz z Zarządem

 

 

Zaproszenie

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL