Aktualności
Czwartek, 01 Październik 2020 23:06

Zaproszenie na wystawę jubileuszową Małgorzaty Jagiełło.

 

 
Czwartek, 03 Wrzesień 2020 19:50

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

Drodzy Artyści Pasteliści

Wakacje dobiegają końca, mamy nadzieje, że radość z długiego dnia, bujności przyrody i odpoczynku dodała Państwu sił i choć na chwilkę odsunęliście myśli o pandemii i że nic złego nie dotknęło Was Drodzy Artyści ani Waszych Bliskich.

Kilka dni temu niestety, znów wzrosła ilość zakażonych, nie tylko w Polsce, ale i u naszych sąsiadów Słowaków. Ważna to dla nas informacja , bo zaplanowana na październik wystawa w Trencinie została  przeniesiona na przyszły rok. Wahaliśmy się do końca, co zrobić, jednak taka sama decyzja zapadła z oby stron, zmieniamy termin. Uzasadniając, gdyby znów jesienią granice zostały zamknięte trudno byłoby wystawę odebrać, po drugie jednak chcielibyśmy, zapewne tak jak Państwo, by na wernisażu bądź wystawie byli Państwo obecni, by nie tylko została zainstalowana, ale też by zobaczyli te wspaniale pastele  odwiedzający.

Pragniemy jednak przypomnieć, że wystawa w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie została przesunięta na wiosnę przyszłego roku, a wystawa w Trencinie na jesień.

Kończymy też prace nad katalogiem, materiał już prawie zgromadzony. Będzie on nam niezbędny zaraz na początku nowego roku, bo 22 stycznia 2021 planowany jest wernisaż wystawy Pastelistów w Krzeszowicach w Galerii Vauxhall w Centrum Kultury i Sportu. To piękna przestrzeń wystawowa, mamy nadzieję, że tym razem termin nie ulegnie zmianie.

Mamy jeszcze plany wystawowe na przyszły rok, lecz już z obawy przed kolejnymi zmianami terminu, nie napiszemy nic więcej...

Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i nieustającej weny twórczej

Bernadetta Stępień Prezes wraz z Zarządem SPP

 
Środa, 26 Sierpień 2020 20:53

 

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL